לראות דברים אחרת

קומפקטי, עיצוב מרשים, ביצועים קסומים ומחיר שובר שוק

רק 399 ₪ לרכישה

craftsmanship

עבודת אומנות מעולה

הכיסוי האחורי, שעשוי מפוליקרבונט חדשני, מחומם ב-85 מעלות וצבוע בריסוס לקבלת גימור אחיד, מלא ועמיד. טכניקות CNC בדיוק גבוה מיושמות על כל חלק של המכשיר, בשילוב עם אומנות עילית. תהליך ייצור זה וחומרים יוקרתיים משולבים בצורה מושלמת ליצירת מכשיר חלק ומסוגנן כאחד.

מעבד ארבע-ליבות של 64 סיביות וזיכרון ‎2GB מהיר

ה-M5c, שבלבו פועם מעבד 64 סיביות בעל ארבע ליבות במהירות ‎1.3 GHz, מצויד בזיכרון של ‎2GB ואחסון פנימי של ‎16GB. טכנולוגיית Flyme 6 One Mind AI החדשה מקצה זיכרון באופן חכם כדי לספק חוויה ללא תחרות.

עוצמה גדולה בגודל קטן

עם משקל של 135 גרם ועובי של 8.3 מ"מ בלבד, ה-M5c מכיל סוללה רבת עוצמה של ‎3000mAh. ומעל כל זה, ה-Flyme 6 מציע מיטוב לחיסכון בחשמל כדי שתוכל לטפל בקלות באפליקציות התובעניות ביותר, בלי לחשוש שהסוללה תתרוקן.

מצלמה של 8 מגה-פיקסל ומבזק בעל שני צבעים

מבזק בעל שני צבעים משלים מודול עדשה בן 4 רכיבים של 8 מגה-פיקסל וטכנולוגיית ISP. תכונות אלה מסייעות לך לצלם תמונות נהדרות למראה עם גוונים מדויקים וקומפוזיציה ברורה, גם באור עמום. נוסף על כך, 11 מסנני סגנון שונים ישפרו את היצירתיות והכיף של צילום תמונות. בין אם אתה חובב צילום או רק רוצה לתעד את הזיכרונות שלך, ב-Meizu M5c תמצא כל מה שדרוש לך.

  • מפתח f/2.0 לתמונות חדות

  • אלגוריתם יופי חכם

  • 11 מסננים ייחודיים לעריכת תמונות מותאמת אישית

מסך HD של 5 אינץ'

בזכות מסך HD של 5 אינץ' עם טכנולוגיית GFF לתאורה מלאה, התמונות נראות ברורות וחדות, תוך שמירה על בוהק מינימלי. בהירות המסך מתאימה את עצמה אוטומטית להגנה על העיניים, בין אם באור השמש או בלילה. תכונות ניהול צבעים מתקדמות מספקות מבחר רחב של גווני צבע.

מעבר חלק בין SIM כפול במצב המתנה

בנוסף לרשתות 2G‏, 3G ו-4G הפופולריות ברחבי העולם, M5c מספק את תכונת ה-DSDS כדי שתוכל לעבור בקלות בין שני מספרי טלפון בלחצן אחד. מערכת GPS מדויקת מאפשרת לתכנן ביעילות את המסלול שלך, לכל מקום שתרצה להגיע.

הערה:
  • 1. כל החומרים, דגמי המוצר, נתוני הבדיקות, ביצועי התפקוד והמפרטים הטכניים המוצגים ומתוארים באתר זה מיועדים לצורך עיון בלבד ונתונים לשינויים. כל המידע מבוסס על המוצר בפועל ועל מדריך המוצר.
  • 2. אלא אם מצוין אחרת, כל הנתונים באתר זה מייצגים תוצאות בדיקה ממעבדת Meizu. הנתונים עשויים להיות שונים במידה מסוימת בכפוף לנסיבות שונות, כך שעל המשתמשים להסתמך על ניסיונם האישי עם המוצר בפועל.