יותר ביצועים, יותר יופי


במחיר קסום: החל מ-683 ₪
לרכישה

עיצוב מתכתי מלא
אטרקטיבי ואופנתי

ל-Meizu M5 Note גוף מתכת הכול-באחד, המגיע בצבעים זהב שמפניה, אפור, כחול וכסף. קווי האנטנה החדשים של M5 Note נותנים למכשיר מראה אטרקטיבי ואופנתי יותר בהשוואה לכל מכשיר אחר מסדרת M. 12 שלבים של התזת חול בשכבה כפולה מעניקים ל-M5 Note תחושה נהדרת למגע. ל-M5 Note יכולות שמע מעולות, הודות להגברת הצליל דרך פתחים מלבניים ייחודיים, שתוכננו בטכנולוגיית CNC מדויקת להפקת צליל אחיד וטבעי אף יותר.

צג בגודל 5.5 אינץ'
מצב הגנה על העיניים

M5, המצויד בצג Full HD בגודל 5.5 אינץ', מספק חוויית צפייה צבעונית, ברורה ומדויקת יותר, תוך צמצום מאמץ העיניים באמצעות מצב ההגנה על העיניים. עם השוליים המקומרים הודות לזכוכית 2.5D, ממש נעים להשתמש ב-M5 Note.

מעבד שמונה ליבות
זיכרון 3GB RAM במהירות גבוהה

M5 Note כולל מעבד שמונה ליבות 64 סיביות מהדור האחרון, המספק תדרי שיא עד 1.8GHz. עם זיכרון RAM של 3GB ואפשרויות אחסון של 16GB ו-‏ 32GB, יש די והותר אפשרויות בחירה לכל משתמש.

סוללת 4000mAh

למרות שעוביו 8.1 מ"מ בלבד, M5 Note מצויד בסוללה גדולה של 4000mAh. בחרנו את טכנולוגיית הסוללות הטובה ביותר בנמצא, והשגנו ביצועים ייחודיים בטווח מחירים זה.

טעינה מהירה

M5 Note מצויד בטכנולוגיית טעינה מדור חדש. עם אספקת מתח של 18 ואט, צריך רק 90 דקות לטעון את Meizu M5 Note - טעינה מהירה ב-40% בהשוואה לדגמים קודמים.

13 מגה פיקסל
ללכוד כל רגע

המצלמה האחורית של M5 Note משתמשת בחיישן CMOS של 13 מגה פיקסל, המתמקד תוך 0.2 שניות בלבד ומאפשר לך לצלם וידאו חלק ותמונות מעולות - אפילו ביחד אחת. בצדו הקדמי של M5 Note תמצא מצלמת 5 מגה פיקסל, עם מצב יופי משופר לליטוש של תמונות סלפי.

זיהוי טביעות אצבע
לא צריך סיסמה

M5 Note מצויד גם בחיישן טביעות אצבע, שבאמצעותו ניתן לפתוח את המכשיר ולהשלים תשלומים בנייד.

הערה:
  • 1. כל החומרים, דגמי המוצר, נתוני הבדיקות, ביצועי התפקוד והמפרטים הטכניים המוצגים ומתוארים באתר זה מיועדים לצורך עיון בלבד ונתונים לשינויים. כל המידע מבוסס על המוצר בפועל ועל מדריך המוצר.
  • 2. אלא אם מצוין אחרת, כל הנתונים באתר זה מייצגים תוצאות בדיקה ממעבדת Meizu. הנתונים עשויים להיות שונים במידה מסוימת בכפוף לנסיבות שונות, כך שעל המשתמשים להסתמך על ניסיונם האישי עם המוצר בפועל.