טעינה מהירה עם mCharge
הספק שיא של 18W

טכנולוגיית mCharge המתקדמת עם טעינה מהירה דו-כיוונית - כדי להפיק יותר מ-Meizu M5s. עם הספק של עד 18W, טעינת הסוללה ל-56% נמשכת רק 30 דקות - 60% מהר יותר מהממוצע בתעשייה.

מסך HD‏ 5.2 אינץ'
זכוכית קמורה מסוגננת 2.5D

Meizu M5s מצויד במסך HD‏ 5.2 אינץ' עם טכנולוגיית תצוגה IPS שמספקת זווית צפייה רחבה יותר וצבעים מדויקים וטבעיים. הצבעים הדינמיים והחלקים של התצוגה נראים מבעד לזכוכית קמורה 2.5D. המצב החכם והחדשני של Flyme לשמירה על העיניים מסייע לקריאה נוחה בתאורה חלשה ובסביבות חשוכות.

גוף מתכתי בעיבוד CNC
טכניקת אנודיזציה

גוף המתכת היפהפה של ה-M5s מתקבל מעיבוד של סגסוגת אלומיניום בסיוע לייזר. ארבעת הצבעים הקיימים של M5s תואמים באופן מושלם לגוף המתכתי המשלב שלושה חלקים בעיבוד CNC מתקדם. כל התכונות הללו משתלבות לכדי מכשיר חלק ומעודן.

מעבד שמונה ליבות
3GB RAM

M5s מופעל באמצעות מעבד מתומן ליבות 64 סיביות שמעניק הספק גבוה וביצועים יעילים. נוסף על כך, 3GB RAM מאפשרים למכשיר להתמודד עם האפליקציות החברתיות ועם המשחקים התובעניים ביותר.

כל התדרים HD VoLTE

18 פסי התדרים שבהם תומך ה-M5s כוללים 4G ו-VoLTE. טכנולוגיות אלה מאפשרות הודעות קוליות ב-HD ואיכות שיחה יוצאת מן הכלל.

מצלמת 13 מגה פיקסל
מיקוד PDAF במהירות גבוהה

מצלמת ה-13 מגה פיקסל בצדו האחורי של המכשיר מצוידת ב-ISP מובנה, צמצם ƒ/2.2, עדשת 5 אלמנטים וחיישן תמונה Sony PDAF שמספק מיקוד אוטומטי במהירות גבוהה. בחזית המכשיר ממוקמת מצלמת 5 מגה פיקסל עם צמצם ƒ/2.0. הודות לתכונות אלה, המכשיר יכול לצלם באיכות גבוהה בכל מצב כמעט.

סוללת 3000‎ mAh
מצב חיסכון חכם בחשמל

סוללת 3000‎ mAh מתקדמת מעניקה ל-M5s חיי סוללה מעולים, אך גם מאפשרת את עיצוב הגוף המתכתי הדקיק. בנוסף, מערכת ההפעלה Flyme תומכת בסוללה ובביצועים באמצעות מגוון מצבים לחיסכון בחשמל.

חיישן טביעת אצבע
תשלומים מאובטחים

mTouch מציע חוויית תשלום מאובטח בנייד עם זיהוי טביעת אצבע מהיר הטוב מסוגו. לחצן הבית של ה-M5s מוטבע לחלוטין במכשיר, מבלי להתפשר על אינטראקציה או פונקציונליות.

הערה:
  • 1. כל החומרים, דגמי המוצר, נתוני הבדיקות, ביצועי התפקוד והמפרטים הטכניים המוצגים ומתוארים באתר זה מיועדים לצורך עיון בלבד ונתונים לשינויים. כל המידע מבוסס על המוצר בפועל ועל מדריך המוצר.
  • 2. אלא אם מצוין אחרת, כל הנתונים באתר זה מייצגים תוצאות בדיקה ממעבדת Meizu. הנתונים עשויים להיות שונים במידה מסוימת בכפוף לנסיבות שונות, כך שעל המשתמשים להסתמך על ניסיונם האישי עם המוצר בפועל.