הכירו את הסמארטפון המשתלם בישראל

ה-M6 Note מצויד במעבד Qualcomm Snapdragon משובח. מצלמה כפולה מקצועית המאפשרת אפקט עומק שדה.
סוללה בקיבולת גדולה במיוחד עם טעינה מהירה ועיצוב מרשים


מחיר שובר שוק החל מ-449 לרכישה

מעבד
Qualcomm Snapdragon 625

ה- M6 Note מגיע עם מעבד בעל שמונה ליבות, עם מהירות שעון של עד ‎2.0 GHz. תהליך הייצור המתקדם בצריכת חשמל נמוכה של ‎14 nm LPP מעניק ל-M6 Note חיי סוללה ארוכים באופן בלתי-רגיל בלי להתפשר על ביצועים.

Adreno 506 GPU
הכוח בידיים שלך!

ביצועי העיבוד הגרפי של ה- M6 Note השתפרו ב-71% בהשוואה לדור הקודם. ה-Adreno 506 GPU תומך במגוון רחב מאוד של משחקים, לחוויית משחק מדהימה וחלקה.

הנדסת אנטנה חדשה לביצועים ויציבות טובים מאי פעם.

קישוריות אלחוטית היא אחד ממקורות הבידור הגדולים ביותר. ביצועי ה-4G LTE החזקים של Qualcomm Snapdragon 625 מעניקים ל-M6 Note חוויית אינטרנט יציבה וחלקה יותר. התמיכה של M6 Note ב-Wi-Fi עם תדר דואלי מושלמת לצפייה מקוונת בתוכן הווידאו העדכני ביותר ברזולוציה גבוהה

מערך צילום כפול וחד.
אפקט טשטוש הרקע והבלטת אובייקט הצילום באופן אוטומטי ללא התערבות אדם.
צמצום הרעשים בריבוי תמונות ו-HDR למצלמה דואלית מבית ArcSoft

ה- M6 Note מצויד במצלמת 12 מגה-פיקסל יוצאת מגדר הרגיל מדגם Sony IMX362/Samsung 2L7, המספקת איכות תמונה גבוהה בטלפון חכם. המצלמה המשנית מצוידת בחיישן 5 מגה-פיקסל. עם תכונות כגון PD דואלי ואפקט טשטוש רקע, M6 Note מעניק לך חוויית צילום חסרת תקדים בסיווג זה.

חיישן צילום חדשני בעל מפתח רחב במיוחד ברוחב ƒ/1.9

ה- M6 Note מצויד במצלמת Sony IMX362/Samsung 2L7 בצדו האחורי, עם מפתח רחב במיוחד ברוחב ƒ/1.9, חיישן מצלמה CMOS של 1.4μm פיקסל ועדשת 6P מותאמת. כל זאת על מנת להעניק לך חוויית מצלמה מהפכנית גם בתאורה חלשה.

מיקוד מהיר במיוחד !
ממש במהירות האור

נדירים הטלפונים החכמים בסיווג הזה שמצוידים במנגנון מיקוד של מצלמות SLR, ל-Meizu M6 יש בדיוק כזה.
PD דואלי מספק מיקוד מהיר ומדויק, באמצעות שתי העדשות לקבלת מיקוד בו-זמנית. מהירות המיקוד של Meizu M6 Note גבוהה פי ארבעה בתאורה מלאה ופי 7.5 בתנאיי תאורה חלשים בהשוואה לדור הקודם. PD דואלי מעניק לך מיקוד מיידי באמת.

רצית סלפי עם חברים ? עכשיו באיכות 16 מגה-פיקסל !
מצלמה קדמית יוצאת מגדר הרגיל!

מצלמת הסלפי הקדמית מצוידת בחיישן של 16 מגה-פיקסל ומפתח ברוחב ƒ/2.0. בשילוב עם אלגוריתם היופי מבית ArcSoft, התמונה מדגישה צבעי עור טבעיים ומרקמים עמוקים. נוסף על כך, מערכת Flyme מגיעה עם אפקט של מאות מדבקות מצלמה, המאפשרות לך להתאים אישית את התמונות עוד יותר.

אלגוריתם מותאם מבית ArcSoft
איכות תמונה ללא תחרות בסיווג זה

לא רק החומרה חשובה. Meizu M6 Note מצויד בסט המלא של אלגוריתמים מותאמים מבית ArcSoft, למיטוב אפקט הבוקה (טשטוש הרקע) של המצלמה הדואלית וליישום של צמצום רעשים בריבוי תמונות בתנאי תאורה לקויה, לשיפור ניכר של הבוקה וניקיון התמונה. M6 Note מספק איכות תמונה משופרת בעלות נמוכה יותר.

הצבעים מתעוררים לחיים!
מסך בגודל 5.5 אינץ' באיכות Full HD

מסך בגודל 5.5 אינץ' באיכות Full HD בעל יכולות עיבוד התמונה העוצמתיות של Adreno 506 GPU, מעניק לך חוויה טובה בהרבה בהשוואה לדור הקודם. יחס ניגודיות של 1:1000 מבטיח את תמונה חדה במיוחד.

סוללה חזקה
בהספק של ‎4000 mAh

מבלי להקריב את התחושה והעובי, Meizu M6 Note מצויד בסוללה בהספק גדול של ‎4000 mAh, המשולבת במבנה קל המשקל שלו, כדי שתוכל ליהנות ממנו יותר זמן מאי פעם. תכונת mCharge בהספק 18 ואט מאפשרת טעינה מהירה במיוחד של M6 Note.

שחקו עד- 10 שעות
צפו ב-34 פרקים באיכות
Full HD
של סדרות טלוויזיה
עיינו ב-120כותרות של החדשות

מבזק "טמפרטורה חמה"
‎4-LED בצבע דואלי לתמונה חמה ועמוקה.

מבזק הטמפרטורה ‎4-LED בצבע דואלי הוא יותר מאשר פנס, הוא משמש גם בתור תאורת השלמה בהירה וטבעית לצילום תמונות. מערכת Flyme מספקת חמישה אפקטים של הבזק, לכל מצב.

הערות:
Blacknet.co.il - בניית אתרים