גוף קליל
שמגדיר מחדש את הקלאסי

עם משקל של 145 גרם בלבד, MEIZU M6T מציג גוף פוליקרבונט משולב קלאסי וצבעוני. PPG Master’s Mark, ספק ותיק של צבעים לתעשיית התעופה והחלל, יצר שלושה צבעים עבור ה-MEIZU M6T: שחור אובסידיאן, זהב שמפניה ואדום אלמוגים. ציפוי פני השטח של MEIZU M6T מבטיח עמידות וקשיחות כמו גם עמידות משופרת בפני לכלוך.

מחיר מצויין רק 449 ₪ לרכישה>>

מסך מלא HD+ בגודל 5.7 אינצ'ים
גוף קטן יותר, תצוגה גדולה יותר

MEIZU M6T כולל מסך מלא בגודל 5.7 אינצ'ים ביחס של 18:9. רמת הבהירות הטיפוסית מגיעה ל-450 nits, ומקלה על השימוש במכשיר אפילו באור יום בחוץ. למינציית In-Cell מלאה מאפשרת מגע מדויק יותר ב-MEIZU M6T.

שחררו את נעילת המכשיר
במהירות ובנגיעה אחת

לM6T חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע שלכם ושחרור המכשיר במהירות, מתאים ונוח ליד ימין או שמאל.

סוללה בנפח 3,300mAh
תוחלת חיים ארוכה

MEIZU M6T כולל סוללה בנפח 3,300mAh, גדולה יותר כמעט ב-10% מהדור הקודם. אופטימיזציית האנרגיה העמוקה של Flyme מנהלת את הסוללה, שהתאים שלה מיוצרים על ידי יצרנים מובילים כמו ATL, ולכן MEIZU M6T מספק חיי סוללה ארוכים וביצועי סוללה טובים יותר.

מעבד A53 בעל 8 ליבות
מהירות שעון עד 1.5GHz

המעבד של MEIZU M6T בנוי מארבע ליבות ביצועים במהירות 1.5GHz וארבע ליבות מחזור-חיים במהירות 1.0GHz, וכך הוא מתאים לשימושים יומיומיים ולמשחקים. השילוב של המעבד הגרפי Mali-T860 עם האפשרות לזיכרון גדול של 4 GB מבטיח גרפיקת משחק ריאליסטית וחוויית שימוש חלקה.

מצלמה אחורית כפולה בשילוב יוקרתי של דיוקן בוקה מותקנים בטלפון בעלות של מאות שקלים בלבד

המצלמה האחורית הכפולה, המשלבת 13 מגה-פיקסל עם 2 מגה-פיקסלים, מציידת את MEIZU M6T במצב דיוקן בוקה (bokeh). עם פונקציה זו, תוכלו לצלם תמונות ברמת SLR עם עומק שדה מוגדל. המצלמה הראשית משתמשת בחיישן ארבעה-גווני Sony IMX278 RGBW, ומספקת ביצועים מעולים בתנאי אור חלש.

מצלמה קדמית בת 8 מגה-פיקסלים
סלפי משפר-יופי ArcSoft

מצלמת היופי הקדמית של MEIZU M6T מתבססת על Samsung CMOS עם צמצם f/2.0, שמכניס יותר אור ומבטיח איכות תמונות טובה יותר. אלגוריתם שיפור היופי ArcSoft של Flyme, שכוונן בקפדנות רבה, מאפשר ל-MEIZU M6T לתפוס גוני עור טבעיים יותר ופריטי דיוקן עדינים יותר.

אינטראקציית Super mBack
ריבוי מחוות

MEIZU M6T כולל את אינטראקציית Super mBack, שזכתה לשבחים רבים. לחצו והחזיקו את כפתור הבית Halo כדי לחזור שלב אחד אחורה, ולחצו על כפתור הבית Halo כדי לחזור למסך הבית. הפעולות הקלאסיות חזרו! המשתמשים יכולים להתאים את צבעי סרגל הניווט של המערכת בתחתית המסך, שזכה למראה משופר ומעניק חוויית שימוש קלה יותר.