עיצוב

עשוי בשבילכם

MEIZU 15 Lite מרגיש כמו מכשיר דגל מהרגע שבו אתם אוחזים אותו לראשונה. הוא משיג יחס מדהים של 83.4% בין המסך לגוף, מבלי להקריב את חיישן טביעת האצבע הקדמית – זהו מכשיר שהוא באמת ליגה בפני עצמו. בעובי של 1.1 מ"מ בלבד, המסגרת הצדית הסופר-דקה של MEIZU 15 Lite תורמת לחוויית צפייה יוצאת דופן.

מנוע מישושי

מתוכנן למסך edge-to-edge

משוב מגע מדויק ועדין הוא חוויה חדשה שמעניקים הטלפונים שלנו בעלי מסכי ה-edge-to-edge. מנוע הרטט הליניארי של MEIZU 15 Lite, שפותח במיוחד לסדרת MEIZU 15, יכול לדמות אלפי דרגות רטט ולהעניק את חוויית המגע האמיתית בכפתור פיזי, והוא ממטב את האינטראקציה ביניכם לבין הטלפון שלכם.

מצלמה אחורית

התמקדות באלפיות שנייה

המצלמה האחורית של Meizu 15 Lite כוללת PD כפול ומתמקדת במהירות של 0.026 שנייה. Meizu 15 Lite מבטיח שלעולם לא תחמיצו אף רגע חשוב.

Raise to Wake

התמקדות באלפיות שנייה

המצלמה האחורית של Meizu 15 Lite כוללת PD כפול ומתמקדת במהירות של 0.026 שנייה. Meizu 15 Lite מבטיח שלעולם לא תחמיצו אף רגע חשוב.

מצלמת סלפי

20 מגה-פיקסל ועוצמת AI

Meizu 15 Lite מצויד במצלמה קדמית בת 20 מגה-פיקסל. בעזרת טכנולוגיית AI, התמונות שלכם עוברות שיפור על בסיס גיל, מין וגורמים אחרים – שכולם מזוהים באינטליגנטיות.

4GB RAM ואחסון בנפח 64GB

מעבד Qualcomm עוצמתי

Meizu 15 Lite מצויד בזיכרון (RAM) בנפח 4GB, ובאחסון בנפח 32GB ו-64GB, שהופכים אותו לתחנת כוח של מולטימדיה. המעבד בן שמונה הליבות של Qualcomm ואופטימיזציות התוכנה של Flyme פועלים יחדיו ליצירת חוויית משתמש מהירה וחלקה יותר.

אפרכסת ונורית התרעות

עיצוב סימטרי

בחלקו העליון של Meizu 15 Lite, חבויות בתוך הגומחות, מותקנות האפרכסת ונורית ההתרעות. החלטה עיצובית זו משקפת את שאיפתה של Meizu לפשטות ואלגנטיות. לא נחוצים שום פתחים נוספים – המכשיר נותר סימטרי באופן מושלם.

mCharge

טעינה מהירה יותר ועמידות משופרת

הסוללה ב-Meizu 15 Lite, בקיבולת 3000mAh, משודכת לאלגוריתם חיסכון באנרגיה שתוכנן בקפדנות, וכך מובטחים חיי סוללה יוצאי דופן. mCharge, טכנולוגיית הטעינה המהירה של Meizu, מותירה מאחור את זמני הטעינה הארוכים, והופכת את Meizu 15 Lite לבן הלוויה האידאלי.

Flyme 7

יותר טובה מאי פעם

צבעים חדשים, אנימציות נקיות ואינטראקציות משופרות תורמות לעידון ולפעולה החלקה יותר של ה-UI שלנו. מערכת ה-One Mind AI של Flyme מבינה את צורכי המשתמש, ומשפרת מאוד את החוויה הכללית שלכם. Flyme 7 היא מערכת ההפעלה הטובה שיצרנו אי פעם.

PS: