חיישן הדגל של סוני
ביצועים שווי ערך למכשיר ראיית לילה

חיישן הדגל של סוני, IMX380, עם תחתית אולטרה-גדולה מעניק לסדרת MEIZU 16 יכולת צילום יוצאת דופן. בשילוב ה-IMX350, הוא מפיק אפקט בוקה (bokeh) ברמת מצלמות דיגיטליות. המצלמה הראשית, שלה צמצם f/1.8 אולטרה-גדול, OIS בארבעה צירים והפחתת רעשים ArcSoft Multi-frame, משיגה אופטימיזציה באור חלש וכוללת תריס בטיחות ידני במהירות עד 1/4 שנייה. המצלמה מפיקה תוצאות מעולות באור עמום.

זום 3xlossless

השילוב של שתי מצלמות – 12MP עם עדשה רחבת-זווית ו-20MP עם עדשת טלפוטו – משיג בקלות זום 3xlossless. פשוט החליקו עם שתי אצבעות כדי לקרב אליכם בין רגע נופים רחוקים.

מעבד תמונה Spectra 280
שילוב הדוק יותר

הרכיב הרגיש לאור של סדרת MEIZU 16 פועל היטב עם ה-ISP (מעבד אות תמונה) המתקדם ביותר. עם מעבד Qualcomm Snapdragon 845, הם מגבירים את גרעיניות התמונות ויוצרים אפקטים מהממים.

מדגם תמונות להתרשמות

loading

מצלמה קדמית בת 20 מגה-פיקסל עם AI Beauty
לגלות יותר יופי

המצלמה הקדמית המיוחדת ל-MEIZU תומכת במצב דיוקן בוקה ואפילו בבוקה בסצנות רבות משתתפים, בעזרת אלגוריתמים חכמים. אלגוריתם היופי ArcSoft AI מנתח אוטומטית את הגיל, המין, מרקם העור ואזור ה-T שלכם על בסיס נתוני עתק (big data). הוא מפיק אפקט יופי מדעי לסגנון מיוחד משלכם.

זיהוי פנים 2.0
הער-ופתח (wake up to unlock)

לחוויית פתיחה מהנה, סדרת MEIZU 16 תומכת בפתיחה על ידי פנים וכן פתיחה על ידי אצבע על המסך עצמו. המסך נפתח מיד לאחר שאתם מעירים אותו. זיהוי פנים 2.0 מוסיף תמיכה בהצפנת אפליקציות ומסמכים, וכך המידע שלכם נשמר טוב יותר.

  • זיהוי סצנות עם AI ברמת החומרה
    מצלמה חושבת

    על בסיס האלגוריתם של ArcSoft ומנוע ה-AI של Qualcomm Snapdragon 845, שבב ה-AI הופך את המצלמה שלכם לא רק לחדת הבחנה, אלא גם לחדת מחשבה. היא מסוגלת לזהות סצנות שונות, כולל דיוקנאות, מצבי לילה, טקסטים, חתולים, כלבים, זיקוקים, נופים ושמיים כחולים. היא מנתחת באינטליגנטיות את התמונות המצולמות ומתאימה את האלגוריתם הטוב ביותר לסצנה המסוימת על בסיס פונקציית ה-HDR האוטומטית לחלוטין. למעשה, היא מתפקדת כעוזרת הצילום המקצועית שלכם. המצלמה כוללת פונקציית AI שמעניקה לכם תמונות נהדרות פעם אחר פעם, והופכת אתכם למקצוענים של ממש.

    כאשר המצלמה מזהה תינוק, היא מכבה את המבזק כדי לא להבהיל את הקטנצ'יק.