מוצר הדגל ה-16 של MEIZU מרדף מתוך תשוקה
Snapdragon 845, מסך מרהיב ללא שוליים, קורא טביעת אצבע על גבי הצג, קל ודק, מצלמות קטלניות – תתכוננו להתאהב! 
 
 
החל מ-₪1599 לרכישה
 
 
וואלה! NEWS: "התמורה? גבוהה הרבה יותר ממה שתוכלו למצוא כיום בשוק"
 
גאדג’טי: "מכשיר דגל במחיר משתלם"

 

TGSPOT: "מכשיר עם ביצועים טובים שעוקף בציונים את מבחני הביצועים של מכשירי דגל רבים" 

 

יחס מסך לגוף: 89.75%

סדרת MEIZU 16 יוצאת דופן בקרב הטלפונים בעלי המסך המלא. המסגרות הימנית והשמאלית שרוחבן 1.43 מ"מ מייצגות פריצת דרך של MEIZU, והן מאמצות את הרוחב של מסכי Samsung AMOLED COF שיוצרו ב-40 מ"מ. זהו מסך שמהווה כיסוי מלא. המסגרת העליונה שגודלה 7 מ"מ מכילה אפרכסת נסתרת, רמקול סופר-ליניארי, מצלמת 20 מגה-פיקסל וכמה חיישנים מפוצלים מותאמים במיוחד. במקרה הזה – לראות זה לא ממש להאמין. הותרנו את המשטח הקדמי חלק ורציף מלבד פתח אחד עבור המצלמה.

רב עוצמה עם ציון 290,000

Qualcomm Snapdragon 845 עם ארכיטקטורת הליבה של Kryo™ 385, המספקת עד 2.8 GHz, מעבד גרפי Adreno 630 ותהליך 10 nm FinFET – כל אלה מספקים ביצועים עילאיים ובקרה יעילה על צריכת האנרגיה.

Hexagon 685 AI chip
8GB LPDDR4X memory
128GB UFS2.1 flash

עובי של 7.3 מ"מ בלבד עם תמיכה בזיהוי טביעת אצבע על המסך

אולי קל ליצור מסך מלא, אך הטריק הוא להוציא ממנו את המיטב. רק הניחו את אצבעכם על סמל טביעת האצבע; רכיב טביעת האצבע האופטי מהדור הבא, המובנה בתוך המסך, פותח את נעילת הטלפון בכמה אלפיות שנייה. פיתחנו פתרון הערמה חדש למסך ה-AMOLED ולחיישן טביעת האצבע האופטי, שמאפשר לטלפון הנייד הזה, שהוא סופר-דק ברמה עולמית, לזהות טביעת אצבע מתוך המסך.

Application unlock

תמיכה במחוות שונות

האם ישנן מחוות נוחות יותר מאלה של Super mBack? בוודאי. שמרנו על שטח המסך היקר. בתחתית המסך, תוכלו להחליק למעלה כדי לחזור אחורה, להחליק לאט יותר כדי לחזור לשולחן העבודה, ולהחליק ולהחזיק כדי לעבור בין המשימות הפתוחות. מחוות אלה נתמכות גם בצד ימין וגם בשמאל. מתוך התחשבות בעשרות מיליוני המשתמשים ב-MEIZU Flyme, אנחנו לא עורכים שינויים פזיזים. שמרנו על סרגל הניווט של אנדרואיד, אך שדרגנו את עיצוב ה-Super mBack. בעוד אותן המחוות עדיין נתמכות, המראה כעת קומפקטי יותר.

מצלמות מקצועיות

חיישן הדגל של סוני, IMX380, מצייד את המצלמה של סדרת 16 של MEIZU בצמצם בגודל f/1.8 ושטח פיקסלים גדול, עד 1.55 μm. התת-מצלמה IMX350 מאפשרת לסדרת MEIZU 16 לתמוך בבוקה (bokeh) ובזום 3Xlossless. עם תמיכה ב-OIS בארבעה צירים ועם הפחתת רעשים ArcSoft Multi-frame, המצלמה הכפולה בת 12MP + 20MP מספקת ביצועים מדהימים – במיוחד באור עמום.

IMX380 flagship sensor
3x lossless zoom
1.55μm large pixel size
ƒ/1.8 large aperture

קטן יותר אך חזק יותר

כדי להבטיח חוויה משופרת, סדרת MEIZU 16 כוללת רכיב קדמי מיוחד עם עיצוב אופטי, והופכת את המכשיר לטלפון מוביל בקטגוריית המכשירים שכוללים מצלמה קדמית בת 20 מגה-פיקסל. הבוקה החכם שווה ערך לשתי מצלמות. אלגוריתם היופי המתקדם של ArcSoft גורם לתמונות הסלפי שלכם להיות דומות יותר לתווי הפנים שלכם ומשיג תוצאות מעולות.

מגע מהמם וצליל עוצר נשימה עם mEngine 2.0

רכיב דינמי של סדרת MEIZU 16 הוא מנוע המגע mEngine, ששודרג לדור השני. הוא תומך כעת ב-10 תרחישי מערכת. המהנדסים שלנו ציידו את ה-mEngine בשבב מנוע במתח גבוה, המאפשר האצה ועצירה מידיות וחזקות. הפעילו את הרינגטונים המקוריים של MEIZU 16 כדי להרגיש את הקצב העוצמתי של כל מנגינה.

אלגוריתם התאמה אוטומטי התאמה אוטומטית מבוססת על אלפי אלגוריתמי תרחיש
אלגוריתם תחושת רטט אמיתית הדמיית רטט משוב מגע, כמו פעימות לב אמיתיות וגלגלים מכניים
אלגוריתם מעקב מוזיקה רטט רציף עוקב אחר קצב הרינגטון
לבן הרים שחור לילה

שילוב של זכוכית מקומרת קלה ותלת-ממדית

היצירתיות של MEIZU משתקפת בהיבטים רבים של סדרת MEIZU 16. בעזרת טכנולוגיית אידוי ואקום ברמת ננו בת שבע שכבות, גרמנו לאור המשתנה להשתקף בצללית מיוחדת על גבי מרקמים שפיתחנו במיוחד. הקימור הושג לאחר מאות שלבי ייצור כדי להעניק לסדרת MEIZU 16 מגע ייחודי. גב הזכוכית ומסגרת המתכת המרכזית משולבים באופן מושלם.

זוג רמקולים מדור חדש

אנו פורצים שוב ושוב את גבולות האומנות, גם באודיו. לאחר שערכנו אלפי ניסיונות לכוון את המיקום, הזווית והמרחק שלהם, זוג הרמקולים הסופר-ליניאריים מהדור החדש בסדרת ה-MEIZU 16 שוב פרצו את הרף הגבוה שהציב הדור הקודם. כדי להשיג איכות קול מעולה בווליום גבוה, הכנסנו דיאפרגמה גדולה יותר ואלגוריתם הפחתת רעש חדש שמייצב את הצליל.

חוויה משופרת עם אנדרואיד 8.0

ביצועי מכשיר הדגל מובטחים על ידי Snapdragon 845 ו-Flyme 7. השכבה התחתונה של אנדרואיד 8.0 מבקרת באופן חכם בסדרת MEIZU 16 את האצת האפליקציות, ביצועי המשחקים ואופטימיזציית ההחלקות. לדוגמה, היא מריצה תהליכים כבדים במלוא המהירות ומפנה כוח לאפליקציות יומיומיות לפי דרישה. למעשה, אינכם מודעים לחישובים האלה, אך התוצאה רבת עוצמה.

טכנולוגיית 2x2MIMO

סדרת MEIZU 16 מצוידת במערכת של ארבע אנטנות 2.4GHz/5GHz. לא נדרשת כל מחווה או תנוחה מיוחדת כדי להבטיח קליטה באנטנות. נוסף על מערכת הדגל 845 של שידור הרדיו, אנו מספקים מגבר אות עצמאי, המשפר את מהירויות ההורדה ב-60%.

קירור "מים" לפיזור חום

ה-DNA של ביצועי הדגל מקודד בכל פרט של סדרת MEIZU 16. עוביו של צינור הקירור המיוחד מנחושת שיצרנו הוא 0.4 מ"מ. כשטמפרטורת הטלפון עולה על הערך הקריטי, אדי המים בצינור הנחושת המקרר מרחיקים את החום מלוח-האם לאורך המבנה הנימי. כשאדי המים מתקררים ומתעבים, הם מתחילים להסתובב בצינור שוב.

הערות: