עוצמה יוצאת דופן
ביצועים מעולים מכל בחינה

המכשיר כולל את הפלטפורמה עתירת הביצועים והמתקדמת ביותר – Qualcomm Snapdragon 845. הליבה החזקה בעלת מהירות השעון של 2.8GHz מטפלת בקלות במשימות מרובות ובמשחקים תובעניים. טכנולוגיית התהליך 10nm גם מאפשרת חיסכון באנרגיה עבור סדרת MEIZU 16.

Adreno 630
מעבד גרפי שהוא ציון דרך

על בסיס טכנולוגיית התהליך 10nm, Adreno 630 צורך 30% פחות אנרגיה מהדור הקודם. הודות למיטוב הביצועים של ה-GPU, סדרת MEIZU 16 מריצה בקלות משחקי רשת מרובי-משתתפים ניידים ופופולריים.

לבוש ל-AI

Hexagon 685, מעבד ה-AI מהדור השלישי של Qualcomm, תומך במערכות מרובות פלטפורמות של רשתות נוירונים שמספקות כוח חישוב AI הגדול פי שלושה מהדור הקודם. על בסיס למידת מכונה ואלגוריתמים מתקדמים, אפקטי הווידיאו וחוויית הזיהוי הביומטרי עברו אופטימיזציה בסדרת MEIZU 16.

העברת נתונים מהירה כברק

סדרת MEIZU 16 מצוידת בזיכרון פלאש UFS 2.1 לביצועי קריאה וכתיבה חזקים. הטכנולוגיה מבטיחה חוויה חלקה ומהירה בזמן טעינה, התקנה והרצה של אפליקציות ובעת אתחול הטלפון. היא נותרת חלקה גם כשאתם מצלמים וידיאו ב-4K.

זיכרון 8GB אופציונלי
יתרון לגיימרים

סדרת MEIZU 16 מאפשרת לכם להריץ יותר אפליקציות גדולות במקביל. ציידנו את המכשיר בזיכרון המצוין LPDDR4X, שהוא בעל מהירות שעון עד 3733Mbps.