תצוגה מתקדמת בדיוק כמו ה-MX6

כחלק מהפילוסופיה שלנו, בכל פעם שאנו מפתחים מכשיר חדש, אנו שואפים להשתמש ברכיבים הזמינים הטובים ביותר בכל קטגוריה. התצוגה של MX6 אינה יוצאת מכלל זה, וכוללת אוסף של טכנולוגיות חדשניות המספקות חוויית צפייה אופטימלית.

  • TDDI
  • Incell מלא
  • ניגודיות 1500:1
  • 85% NTSC מטווח הצבעים של

TDDI

MX6 הוא הטלפון הראשון שלנו המשתמש בטכנולוגית TDDI, המעניקה איכות תמונה משופרת תוך הארכת חיי הסוללה הודות לצריכת אנרגיה נמוכה יותר. שיפור נוסף הנו שבב התצוגה החדש המשלב בקרת מגע ובקרת תצוגה בשבב אחד בלבד, דבר המביא לצריכת חשמל נמוכה עוד יותר.

מסך Incell מלא

עבור MX6 השתמשנו בגירסה החדשה ביותר של טכנולוגיית התצוגה Full Incell, המורכבת ממערכת דו-שכבתית של בקרת מגע עם רכיבי בקרת מגע שעברו אופטימיזציה למען דיוק השליטה הגבוה ביותר במשחקים ויישומים.

התאמת תמונה דינמית בזמן אמת

"התצוגה של MX6 משתמשת בטכנולוגיית התאמת תמונה דינמית משופרת בזמן אמת, המתאימה באופן אוטומטי את הניגודיות והרוויה בהתבסס על תנאי הסביבה. תכונה זו מבטיחה תצוגה ברורה וקריאה לאורך כל היום כולו.

מצב הגנת עיניים

אור כחול לא רק מזיק לעיניים, אלא יכול גם להשפיע על איכות השינה שלך. לכן, החלטנו לפתח מצב הגנת עיניים חדש הכולל מסנן חכם לאור כחול עם עוצמה וזמני הפעלה הניתנים לכיוון. מסנן זה יכול להפחית פליטת אור כחול ב-68% כדי להגן על עיניך ולהבטיח שינה טובה גם לאחר שימוש ממושך במכשיר.

Blacknet.co.il - בניית אתרים