אוזניות אלחוטיות + טעינה אלחוטית

אנו מציגים את אוזניות ה-Bluetooth האלחוטיות הראשונות של Meizu שתוכננו במיוחד לספורט ולאימון, במבנה אלחוטי כפול. הערכה כוללת קופסת טעינה ואחסון, בלי חוטים לחוויה חופשית וקלילה, ומעניקה לכם פשטות ונוחות מקסימליות.
משטח טעינה אלחוטי אינו כלול בערכה

רק 399 ₪ לרכישה>>

צפו בסרטון לפרטים נוספים

התאמנו מתי שאתם רוצים – בלי לדאוג מהזיעה

האוזניות המעוצבות ארגונומית הממוקמות בתוך האוזן (in-ear) מתאימות באופן מושלם לאוזניכם והן לא יפלו אפילו בעת אימון נמרץ כמו ריצה או הרמת משקולות. האוזניות מסופקות עם שרוולים וכריות במידות שונות, כך שתוכלו לבחור מתוכם את מה שמתאים לכם. ל-POP יש גם עמידות למים בדירוג IPX5 והן עמידות לזיעה ולגשם.

מבנה קומפקטי במשקל 5.8 ג'

הקלות חשובה! הצורה הקומפקטית חשובה! כל אוזנייה שוקלת רק 5.8 גרמים
פחות ממטבע של חצי שקל. הגוף החלק והמעוגל מתקבע בנוחות בתוך אוזניכם לאורך זמן.

נגיעה אחת כדי להתחבר ולהאזין לצליל המקורי

ה-POP מופעלות על ידי מגע. במגע קליל תוכלו להאזין למוזיקה, לערוך שיחות ולהפעיל את המסייע הקולי.

הפעלה במגע לנוחות האוזניים שלכם
הודות להפעלה במגע במקום בכפתורים פיזיים, ה-POP אינן יוצרות רעש של לחיצת כפתורים שמפריע לשיחות, וכך מופחת הלחץ על תעלת האוזן.

*המסייע \ העוזר הקולי פועל בגרסה סינית בלבד, לא פעיל בישראל.

 • געו נגיעה ארוכה באוזנייה השמאלית או הימנית
  כדי לכוון את עוצמת הקול (+/-)
 • געו באוזנייה השמאלית או הימנית פעמיים
  כדי לעבור לקטע הקודם או הבא
 • געו באוזנייה השמאלית או הימנית
  כדי לענות לשיחה או לנתק אותה
 • געו באוזנייה השמאלית או הימנית שלוש פעמים
  *כדי להפעיל את המסייע הקולי
צליל סטריאופוני לחוויה טהורה

Meizu POP מפיקות צליל סטריאופוני צלול כבדולח, עם זרם אודיו שמשודר לשתי האוזניות. המבנה האטום של גומחת המיקרופון המובנה וטכנולוגיות סינון הרעשים מפחיתים את רעשי הרקע ואת ההדהוד (echo), והופכים את השיחות לברורות בדיוק כמו שיחות פנים-אל-פנים.

דיאפרגמת גרפן לתדרי צליל מאוזנים

איכות הצליל היא בנשמתה של כל אוזנייה. Meizu POP כוללות דיאפרגמת Hi-Fi דינאמית מגרפן (graphene) בקוטר φ6.0 מ"מ, שמפיקה תדירות נמוכה רחבה, צליל רב עוצמה ותלת-תדרים מאוזנים. השקע הקדמי מעוצב לאיזון לחץ האוויר כדי למזער את הלחץ בתעלת האוזן, לנוחות מרבית.

פתח-והתחבר (open-to-connect) לטעינה נוחה

קופסת האוזניות היא שילוב של אחסון וטעינה בגוף אחד, והיא תומכת בהפעלה וכיבוי חכמים באמצעות השראה מגנטית. האוזניות מופעלות אוטומטית ברגע שמוציאים אותן מהקופסה, ונכבות אוטומטית ומתחילות להיטען כאשר מחזירים אותן לקופסה. התקן ה-Bluetooth יכול לעבור צימוד אוטומטי כאשר האוזניות מופעלות, כך שתוכלו להאזין למוזיקה ללא כל עיכוב.

טעינה אלחוטית ליום שלם של שימוש

קופסת אוזניות ה-POP כוללת ממשק טעינה מסוג USB Type-C שתואם לכל המטענים האלחוטיים הסטנדרטיים לצורך טעינה קלה. זוג אוזניות טעונות במלואן יכול לפעול 3 שעות ברצף, ועוד 12 שעות עבודה מסופקות על ידי קופסת האוזניות – יותר מכפי שאתם צריכים ביום מלא של שימוש.

יכולה לטעון את האוזניות ארבע פעמים כאשר היא טעונה במלואה

האזנה למוזיקה במשך שלוש שעות כשהאוזניות טעונות במלואן

מטען אלחוטי אינו כלול בערכה
מפרט
אוזניות
גרסת Bluetooth: 4.2 טווח תדרים: 20 Hz – 20 KHz משקל: 5.8 גרם, כל אוזנייה עכבה: 16 Ω רגישות רמקול: 101 dB @ 1 kHz קיבולת: 85 mAh לכל אוזנייה כוח: 5 mW רגישות מיקרופון: -38 dB @ 1 kHz
קופסת טעינה
קיבולת: 700 mAh סוג: סוללת פולימר ליתיום משקל: 48 גרם (ללא אוזניות)
הערה: החומרים הגרפיים, נתוני המבחן, המפרט וכו' המוצגים באתר זה הם לצורך מידע בלבד. אנא בדקו את המוצר הממשי לכל הנתונים הספציפיים. כל הנתונים שמוצגים באתר הזה נמדדו במעבדה. בנסיבות אובייקטיביות שונות, הנתונים יכילו שגיאות בדרגות שונות. אנא התייחסו למוצר הממשי.