יופי, חדשנות ועוצמה

טכנולוגיית מגע חדשנית, שימוש קל ביד אחת, מסך סמסונג AMOLED ברזולוציית Full HD, מעבד עוצמתי בעל 10 ליבות עם זכרון 4GB RAM, סאונד באיכות Hi-Fi, מצלמה מקצועית ועוד - הופכים את ה-PRO 6 לבחירה קסומה.
קסם של מחיר:
מבצע ללא מע"מ
32GB   ₪1196 במקום ₪1399
64GB   ₪1299 במקום ₪1699
לרכישה

3D Press
דרך חדשה לתפעל את הטלפון

3D Press היא דרך חדשה לגמרי לתפעל את מכשיר הטלפון שלכם. בשונה ממחוות הלחיצה וההחלקה המסורתיות, ה-Meizu PRO 6 מסוגל להבחין בעוצמת הלחיצה על המסך בזמן אמיתי ואז להציג את התצוגה המקדימה ואת פונקציות המקשים החמים המתאימות. טכנולוגיה זו לא רק משפרת את יעילות ההפעלה, אלא גם מאפשרת יותר אינטראקציות בין אדם למכונה. נוסף על כך, טכנולוגיית ה-3D Press נותנת לכם משוב רטט מוחשי במקביל לתגובה הוויזואלית.

מעבד 10-ליבות מעולה המותאם במיוחד ל-Meizu

מעבד ה-Helio X25 החדש בנוי בארכיטקטורה מהפכנית של 10 ליבות ו-3 אשכולות. שני המעבדים – Cortex™-A72 CPU וה-Mali™-T880 GPU משלימים זה את זה באופן מלא, ומשיגים תוצאה של 101,757 נקודות במבחן Antutu. עם זיכרון flash מסוג eMMC 5.1 בנפח גדול במיוחד של 4GB, ה- MeizuPRO 6 יכול לטפל בקלות בכל מצב. ה-MeizuPRO 6 גם מכיל אלגוריתם חוסך אנרגיה ברמת הגרעין. הוא מסוגל לעבור באופן חכם בין שלושת האשכולות כדי לאזן בין ביצועים מעולים לזמן פעולה ארוך.

 • 10 ליבות

  מעבד מותאם

 • 3 אשכולות

  מעבר חכם

 • זיכרון גדול במיוחד

  4GB RAM

 • eMMC 5.1

  זיכרון flash

חתירה לשלמות

PRO זה חזון ותעוזה. ה-MeizuPRO 6 מאמץ שפת עיצוב חדשה לחלוטין ונצמד ליופיים של הקימורים. יש לו גוף מתכתי נקי יותר והוא מגיע בשלושה צבעים:כסף, זהב ושחור. המבזק הטבעתי שלו ייחודי. ה-MeizuPRO 6 רענן ומדהים מבלי לאבד קשר עם המסורת שלו; כל היבט במכשיר משקף את השאיפה הבלתי מתפשרת של Meizu לשלמות.

צג של סמסונג מדור 5.5
מסך 1080P AMOLED בגודל 5.2 אינצ'ים

המסך בן 5.2 האינצ'ים, המבוסס על תפיסת שימוש ביד אחת, משיג איזון מרשים בין איכות התצוגה לצריכת האנרגיה. טכנולוגיית AMOLED שולטת באופן עצמאי בכל פיקסל, והתוצאה היא חיי סוללה משופרים. המסך של ה-MeizuPRO 6 בהיר וחד. הצגת הצבעים שלו אחידה ועקבית. מבט אחד ידהים אתכם.

דק וחד, קטן אך אוניברסלי

למרות הגוף הדק בן 7.25 המ"מ, למצלמה ביצועים מעולים. Meizu התאימה את רכיב המצלמה הראשי של ה-PRO 6, וערכה אופטימיזציה של כל עיצוב המבנה. חיישן ה-IMX230 מה-PRO 5 נמצא כאן בשימוש. המיקוד המשודרג מבוסס הלייזר משפר מאוד את מרחק ומהירות ההתמקדות. בסיוע המבזק הטבעתי הכולל 10 לדים, ביצועי המצלמה של ה-MeizuPRO 6 בתנאי תאורה חלשה טובים יותר.

 • 21.16

  מגה פיקסל

 • 4X

  מרחק מיקוד לייזר

 • 0.07 שנייה

  מיקוד מצבי

 • 10X

  מבזק 10 לדים

mTouch
הופך את האצבע שלכם למקש

mTouch נהפך לסמל של חוויית תשלום סלולרית באמצעות זיהוי טביעת אצבע נוח. הוא כולל את הדור החדש של אלגוריתם אבטחת טביעת האצבע של Meizu, המעניק ל-PRO 6 שיפור נוסף במהירות הזיהוי, שיעור הצלחת הזיהוי ופרטי אבטחה אחרים. כפתור הבית האיקוני של Meizu, המשתלב בעיצוב האופטימלי של המבנה בכללותו, מתעטף כולו בגוף הדקיק של ה-PRO 6 מבלי לוותר על נוחות השימוש בו.

12 שנים של רוח אומנותית

Meizu שוקלת בקפידה כל פרט עיצובי כדי להשיג גוף יותר סולידי. Meizu היא הראשונה שהשתמשה בחומרים ובתהליכים הטובים ביותר ליציקת הזרקה, כדי להשיג גוף אינטגרטיבי בעל יחס מתכת לחומר של 98%. בשילוב תהליך ההתזה התלת-ממדי, הבאנו כל היבט של ה-MeizuPRO 6 לדרגת שלמות. רק מוצר כזה ראוי לכינוי "12 שנים של רוח אומנותית אמתית".

Hi-Fi
נקי ורב עוצמה, מדויק ואמין

ה-MeizuPRO 6 משתמש בשבב ההגברה המפענח המשולב CS43L36 מתוצרת Cirrus Logic. לשבב זה עיצוב מעגלים מתקדם שמספק ביצועים דינמיים מעולים. הצליל המתקבל נקי וחזק. השבב מפיק מוזיקה בדיוק כפי שנועדה להישמע. בה בעת, צריכת האנרגיה של רכיב ה-Hi-Fi הופחתה ב-75% בהשוואה לדור הקודם. שיחות קול רגילות גם הן מעובדות על ידי השבב הזה. עם רשת ה-VoLTE, שיחות באיכות אולטרה-גבוהה הן דבר שבשגרה.

mSound
רמקולי טלפון שמציגים פריצת דרך גדולה

MeizuPRO 6 מצויד בדור השלישי של מערכת NXP Smart PA. השבב המתקדם מסוגל לחוש במצב הרמקולים בזמן אמתי ולשלוט באופן חכם ברטט שלהם. תוך ניצול מלא של יכולות הרמקול, העוצמה הכללית והתדרים הנמוכים משופרים משמעותית. הצליל חזק וצלול, ללא כל חריקות. ביצועי הרמקול מגיעים לרמת Hi-Fi ומכונים אצלנו mSound. נוסף על כך, הרמקול יכול לשמש מיקרופון ובכך להפיק סוגים שונים של הקלטות HD.

Type-C + USB 3.1
להעביר 1GB ב-10 שניות

מאחר ש-USB Type-C נהפך לרכיב סטנדרטי בסדרת ה-PRO Meizu שילבה את סטנדרט ה-USB 3.1 ב-Meizu PRO 6. לפיכך תכננו מחדש את כבל הנתונים המגיע עם ה-Meizu PRO 6. אמינות הממשק שופרה ב-15%. באמצעות mCharge 3.0, הטעינה דרך הכבל מהירה יותר מכפי שהייתה אי פעם.

mCharge 3.0
מהיר וחכם

לעומת הפתרון המקובל של 5V=2A, מהירות הטעינה של ה-Meizu PRO 6 גבוהה ב-140%. הסוללה יכולה להיטען עד 26% אחרי שהיא מחוברת למטען במשך 10 דקות בלבד, והיא מגיעה ל-100% בתוך שעה. בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם MTK ועם Texas Instruments, תומך ה-mCharge 3.0 בחלוקת כוח מדויקת. בטכנולוגיה זו, שלושה שבבי IC מתקשרים זה עם זה ברציפות ומשתפים פעולה, בעוד הם מחליפים באופן דינמי את המתח בין גבוה לנמוך בהתאם לטמפרטורה והשימוש בסוללה בכל רגע. לעומת פתרונות טעינה מהירה אחרים, היעילות של mCharge 3.0 גדולה ב-20%, בעוד טמפרטורת העבודה נמוכה ב-5 מעלות צלזיוס.

10 דקות 60 דקות

רכות המכילה המון עוצמה

Flyme 5 היא גרסת אנדרואיד שהותאמה עד היסוד למכשירים שלנו. ה-UI שלה אלגנטי והמערכת חזקה. צבעים עשירים, עיצוב עדין ומעוגל ואנימציות מתאימות הופכים את ה-Flyme לנעימה למראה. לאחר עשר שנים של עבודה ושחרור עדכונים לחמש גרסאות ראשיות של אנדרואיד, Flyme נהפכה לגרסת אנדרואיד מוכרת מאוד ואהובה.

Blacknet.co.il - בניית אתרים