חזק במחיר מדהים

מחיר וביצועים קסומים!


₪549 במקום ₪699
לרכישה

הפתעה

כולם אוהבים הפתעות, אבל לא רק המפרט יעלה על הציפיות שלך עם Meizu PRO 6 Plus. עם השדרוג לרזולוציית Quad HD, שיפרנו גם את הבהירות, הפקת הצבעים והניגודיות במסך. תכונת ה-AOD (תצוגה פועלת תמיד) החדשה מאפשרת לך לבדוק בקלות את השעה, התאריך ומצב הסוללה.

 • 5.7

  אינץ'

 • 518

  PPI

 • 103%

  ספקטרום צבעים NTSC

 • 600cd/m²

  בהירות מקסימלית

 • 10000:1

  ניגודיות גבוהה

 • 2560*1440

  רזולוציה גבוהה

תשומת לב לפרטים

ל-PRO 6 Plus עיצוב מיקרו-קשת אלגנטי וקימור גוף בעיצוב מחדש, הכרוך ביותר מ-30 שלבים ו-150 שעות יצירה. כל זה כולל פרטים ייחודיים, כגון מצלמת CD Line, מבזק טבעת ועיצוב אנטנה מינימליסטי.

טכנולוגיית Exynos 8

מעבד Exynos 8 מאפשר ל-PRO 6 Plus להפעיל כל אפליקציה גדולה או תובענית שתנסה. עם תדר של 2.6GHz, ליבת Exynos M1 משולבת עם ארכיטקטורת SCI יעילה ו-GPU רב-עוצמה של 12 ליבות. כל זה משולב בשבב מוביל ומתקדם.

מהיר, מדויק, עמיד
ליצירת תמונות באיכות גבוהה

הטכנולוגיה החדשה של תבנית CD מאפשרת למצלמה לצלם תמונות מדהימות. ייצוב תמונה אופטי על ארבעה צירים עם צמצם ƒ/2.0 גדול ועדשת 6P מאפשר ל-PRO 6 Plus להפיק תמונות ברורות גם בלילה. כמו כן, מעבד התמונה מהדור האחרון של ISP משפר משמעותית את הצבעים, החדות וצמצום הרעשים בתמונות ובווידאו.

 • 12

  מגה פיקסל

 • IMX386 CMOS

  חיישן Sony

 • 1.25?m

  שטח פיקסל יחיד

 • 10-LED

  מבזק מעגלי

מערך Hi-Fi מהדור האחרון

בנוסף על ES9018K2M DAC המוכר, אנו שוב מובילים את התעשייה עם שבב ה-AD45275 לצריכת חשמל נמוכה. טכניקת XFCB הייחודית מאפשרת ל-PRO 6 Plus להשיג ביצועים יוצאים מן הכלל תוך כדי חיסכון בחשמל. ל-PRO 6 Plus רוחב פס הגברה מרשים של 180 MHz וקצב עקיבה במוצא של 225V/?S. המהירות והצפיפות מעניקים ל-PRO 6 Plus אורך חיים מהארוכים ביותר בשוק.

3D Press חדשני

בהתאם למסורת החדשנות של Meizu, אנו כוללים את פונקציית ה-3D Press הפופולרית, המסוגלת להראות תצוגה מקדימה של אפליקציות בלחיצה על הלחצן. ב-PRO 6 Plus נוסף גם כיול כבידה לינארי.

נגישות בטביעות אצבע

מיטבנו את מהירות הזיהוי של טביעות אצבע ואת שיעור הזיהוי, כדי להאיץ לשפר את הנגישות הכללית. המכשיר מספק זיהוי אפקטיבי של טביעת האצבע מכל כיוון, ומשום שסורק טביעות האצבע מבוסס על טכנולוגיית Live Finger Detection, הוא מדויק יותר מאי פעם.

ניטור הבריאות

PRO 6 Plus מספק זיהוי מדויק של טביעות אצבע בטווח מלא של 360 מעלות. עם טכנולוגיה מובילה זו, ניתן לנטר את קצב הלב שלך 50 פעם בשנייה. כך שעם PRO 6 Plus, תוכל לנטר את הבריאות שלך בכל עת ומכל מקום.

Type-C + USB 3.1

PRO 6 Plus כולל את תקני ה-USB העדכניים ביותר: Type-C ו-USB 3.1 מחבר ה-USB Type-C אינו מבחין יותר בין הצד שלמעלה או למטה, ותומך ברוחב פס שידור של 5Gbps, כלומר העברה של 1GB נתונים תוך 10 שניות. גם כבל הנתונים תוכנן מחדש, לתמיכה בהספק טעינה עד 60 ואט. שיפרנו את העמידות והאבטחה על-ידי הוספה של התקן אקטיבי להגנה מפני קצרים, כדי להגן על המכשיר מפני טמפרטורות גבוהות וקצרים.

סוללה מהירה יותר עם חיים ארוכים יותר

אנו מבינים את החשיבות של חיי הסוללה, ולכן בחרנו בסוללות יקרות לטעינה מהירה עם קיבולת כוללת של 3400mAh. עם אורך חיים של יותר מ-900 מחזורים, פי שניים בערך מסוללות רגילות, יצרנו חיי סוללה ארוכים למדי - כי אנחנו מבינים שזה חשוב.

הערה:
 • 1. מפרטי החומרים, דגמי המוצרים, נתוני הבדיקות, הפונקציות, הביצועים וכו\' המופיעים באתר אינטרנט זה נועדו למטרות עיון בלבד. Meizu עשויה לשפר את התוכן הנזכר לעיל. נא לעיין במפרט המוצר ובמדריך המוצר לקבלת פרטים ספציפיים. אלא אם מצוין אחרת, כל הנתונים באתר אינטרנט זה מהווים תוצאות של בדיקות פנימיות של Meizu Lab. בנסיבות שונות, הנתונים יהיו שגויים במידות שונות. נא להתחשב בחוויית המכשיר בפועל כסטנדרט.
 • 2. "סוללה רגילה" פירושה הסוללה בדור האחרון של מכשירי Meizu.